Bozok Üniversitesi

PROJE DOSYALARININ HAZIRLANMASI

Proje Dosyalarının Hazırlanması

 1. Her bir proje için;

1-Proje Özeti (Word Formatında),

2-Poster (PDF formatında) hazırlanmalıdır.

 1. Sürecin standart olması ve karışıklık oluşmaması için; Projelere ait tüm dosyaların Proje bilgi formlarındaki "Proje Numarası" ile kaydedilmesi ve teslim edilmesi zorunludur.
 2. Proje ÖzetleriÖzet Şablonu kullanılarak Word formatında hazırlanmalı ve poster numarası ile kaydedilmelidir. (Örnek: MAK-02.docx, vb.)
 3. Posterler, aşağıda verilen ilgili şablona göre hazırlanmalı, devamında PDF formatına dönüştürülmeli ve Poster numarası ile kaydedilmelidir. (Örnek: MAK-02.pdf, vb.)
 4. Her bir proje için; Proje Özeti ve Poster dosyaları Proje Danışmanına gönderilmelidir. Proje Danışmanı Proje Özeti ve Poster dosyalarını kontrol ettikten sonra aşağıda isimleri yazılı bölüm sorumlularına 25 Aralık 2022 (Pazar), saat 17.00’a kadar mail yolu ile teslim edilmelidir. (Not: Projede birden fazla öğrenci var ise, öğrencilerden sadece bir tanesi dosyaları teslim etmelidir.)
 5. Bölüm Sorumlularında toplanan proje dosyaları  mmfprojeetkinligi.bozok.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.
 6. Sürecin aksamaması için 25 Aralık 2022 (Pazar) tarihinden sonra gönderilen projeler mmfprojeetkinligi.bozok.edu.tr adresinde yayınlanamayacaktır.
 7. Proje Etkinliği ve Yarışması 29 Aralık 2022 tarihinde saat 10:00-15:00 saatleri arasında Erdoğan AKDAĞ Kongre ve Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
 8. 29 Aralık 2022 tarihinde, Etkinlik başlangıç saatinden önce 70 cm x 100 cm boyutlarındaki proje sunum dosyanızın yanınızda bulunması gerekmektedir.
 9. Her bir proje dış değerlendiriciler tarafından değerlendirilerek puanlandırılacaktır.
 10. Jüriler değerlendirmelerini ve puanlamalarını Proje Numaralarını (Örnek: MAK-02.pdf, vb.) baz alarak yapacaklardır; bu nedenle, poster dosyası hazırlanırken, Proje Numaraları hatasız yazılmalıdır.
 11. Jüri üyeleri; 27 Aralık 2022 proje dosyalarını (Özet ve Poster) değerlendirerek puanlama yapacaklardır.

Örnek Özet Formatı (*.docx)

Örnek Poster Formatı (*pptx)

 

Bölüm Sorumluları

Etkinlik Yöneticisi: Doç. Dr. Murat Kadir YEŞİLYURT

Şehir ve Bölge Planlama: Öğr. Gör. İlker ATMACA

Makine Mühendisliği: Arş. Gör. Dr. M. Buğrahan KALAYCI

Bilgisayar Mühendisliği: Arş. Gör. Fatma Nur ORTATAŞ, Arş. Gör. Fatma Selcen BOZKURT

Elektrik-Elektronik Mühendisliği: Dr. Öğr. Üyesi Önder DİNÇEL

İnşaat Mühendisliği: Arş. Gör. Hayrettin KARACA

Web sitesi sorumlusu: Arş. Gör. Fatma Nur ORTATAŞ